Коуч-консультація
Чому це вигідно для кар'єри, навчання та розвитку?
 • Складаємо ідеальне резюме
  Проведемо повний чек-ап резюме. Зробимо так, щоб воно було максимально релевантним роботодавцю та відображало твої сильні сторони.

  Максимально прокачаємо твій профіль LinkedIn, ти дізнаєшся, що таке SSI і ми працюватимемо над підвищенням цього індексу.

  У мене майже 15 тисяч фоловерів в LinkedIn і я зможу розповісти секрети збільшення аудиторії та правильного ведення твого лінкедін акаунту.
 • Готовий кар'єрний план саме для тебе
  Обговоримо пошук роботи, кар'єрне зростання, контакти роботодавців, які прямо зараз наймають тебе на роботу. Для тебе підготовлений кар'єрний план саме за твоєю спеціалізацією від стажера до C-level спеціаліста та покроково описаний план дій просування кар'єрними сходами.
 • Складаємо супровідні листи
  Працюємо з універсальними шаблонами супровідних листів для компаній і паралельно вчимося складати персоналізовані cover letter.
 • Інсайти та контакти осіб, які приймають рішення
  Ти отримаєш таблицю з контактами СEO компаній та Ейчарів найбільш популярних компаній. З ними можна зв'язатися безпосередньо і дізнатися про найбільш підходящі для тебе вакансія першим. Ось приклад таблиці з контактами
 • База для пошуку роботи
  Оновлена база ресурсів, на яких можна знайти потрібну роботу, допоможе тобі зорієнтуватися на ринку праці. Вчимося працювати над технікою швидкого пошуку роботи.
 • Тренувальні співбесіди
  Проведемо з тобою тренувальні співбесіди максимально наближені до реальних умов. Будуть підготовлені питання, що найчастіше зустрічаються на співбесіді та готові відповіді на них. Після кількох тренувань ти впевнено пройдеш співбесіду.

Попередній запис на навчання
Заповните коротку форму
...і я Вам передзвоніть менеджер
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з нашою Політикою Конфіденційності
Відгуки студентів
Я провів кілька сотень кар'єрних консультацій, і за весь час накопичилося понад +100 відгуків у Google та +200 відгуків у Faceboook та Telegram
Made on
Tilda